Lijn 31 Deventer Station - Zwolle Station
Voormalige buslijn 31 | |
Vervoerder(s) | Salland |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 0-1x/uur (tot 21:55) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 31 reed van Deventer via Diepenveen, Boskamp, Olst, Wijhe en Windesheim naar Zwolle.
Route
Halte | ||
{{{4}}} | ||
Deventer, Tol | ||
Diepenveen, Dorp | ||
Boskamp, Boskamp | ||
Olst, Dorp | ||
Wijhe, De Nul | ||
Wijhe, Dorp | ||
Wijhe, Wijnvoorden | ||
Herxen, Herxen | ||
Zwolle, Windesheim | ||
Zwolle, Ittersum | ||
Zwolle, Station |