Lijn 76/1 Rachecourt Rue Basse - Differt Institut
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 76/1 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 76/1 rijdt van Rachecourt via Halanzy, Aubange, Athus, Longeau en Messancy naar Differt.
Route
Halte | ||
Rachecourt, Rue Basse | ||
Rachecourt, Rue de la Marne | ||
Rachecourt, Rue de la Cour | ||
Musson, Route de Rachecourt | ||
Musson, Rue de Godincourt no. 27 | ||
Halanzy, Rue de la Gaume no. 66 | ||
Halanzy, Rue de la Gaume no. 23 | ||
Halanzy, Kiosque | ||
Halanzy, Rue de la Barrière | ||
Halanzy, N88/Rue de Battincourt | ||
Halanzy, Route de Virton no. 33 | ||
Aix-sur-Cloie, Rue des Alliès no. 84 | ||
Aix-sur-Cloie, Rue des Alliès no. 46 | ||
Aix-sur-Cloie, N88 | ||
Aubange, Rue de la Force no. 47 | ||
Aubange, Rue Grange au Mont | ||
Aubange, Le Clémarais | ||
Aubange, Rond-Point Rue Perbal | ||
Aubange, Place | ||
Aubange, Rue du Village | ||
Aubange, Rue d'Athus | ||
Athus, Clinique | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Gare | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Clinique | ||
Longeau, Rue Beau Séjour | ||
Messancy, Rue Kirsch | ||
Messancy, Rue Kirsch no. 34 | ||
Messancy, Rue d'Aubange | ||
Messancy, Maison Communale | ||
Messancy, Rue d'Arlon no. 46 | ||
Messancy, Rue d'Arlon no. 156 | ||
Differt, Cora/N81 | ||
Differt, Institut |