Lijn 138 Herkingen Haven - Middelharnis Centrum
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 11 okt 2009 om 09:40
Buslijn 138 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 138 rijdt van halte Haven in Herkingen via Nieuwe-Tonge naar Middelharnis. In Middelharnis wordt als ringlijn gereden: na halte Middelharnis, Centrum wordt direct aan de terugrit begonnen waarop de overige haltes in Middelharnis en Sommelsdijk worden aangedaan. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt in opdracht van Arriva gereden door TCR.