Lijn 70 's-Hertogenbosch, Transferium De Vliert - Sint Josephstraat
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 18 feb 2015 om 12:29
Buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | 's-Hertogenbosch |
Formule | Citybus |
Materieel | VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Spits (vakantie) | 12x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Dal (vakantie) | 12x/uur |
Avond | 3-6x/uur (vrijdag en zaterdag) |
Koopavond | 3-6x/uur (donderdag) |
Zaterdag | 12x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Koopzondag | 8x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 70 rijdt van Transferium De Vliert naar het centrum van 's-Hertogenbosch.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, P+R De Vliert | ||
's-Hertogenbosch, Hinthamereinde | ||
's-Hertogenbosch, Hinthamerstraat | ||
's-Hertogenbosch, Sint Josephstraat |