Lijn 17 Nieuw Namen Centrum - Hulst Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 feb 2015 om 18:23
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland (2015-2024) |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 28 februari 2015 |
Voorganger(s) | 27 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 17 reed van Nieuw-Namen via Clinge en Sint Jansteen naar Hulst.
De ochtendrit reed van Nieuw-Namen naar Hulst, de middagrit reed van Hulst naar De Clinge.
Route
Halte | ||
Nieuw-Namen, Centrum | ||
Nieuw-Namen, Hulsterloostraat | ||
Clinge, Statenboomweg | ||
Clinge, Woestijnestraat | ||
Clinge, 's Gravenstraat | ||
Clinge, De Sterre | ||
Clinge, Molenstraat | ||
Sint Jansteen, De Vijver | ||
Sint Jansteen, Geslechtendijk | ||
Hulst, Dethon | ||
Hulst, Van de Maelstedeweg | ||
Hulst, Grote Kreekweg | ||
Hulst, Koolstraat | ||
Hulst, De Blaauwe Hoeve | ||
Hulst, Busstation |
Geschiedenis
Met ingang van de nieuwe dienstregeling van de Concessie zeeland op 1 maart 2015 is deze lijn opgeheven.