Lijn 15 Roermond Station - Maalbroek Grens
Voormalige buslijn 15 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 15 reed van Roermond via Maasniel en Asenray naar Maalbroek.
Route
Halte | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Maasniel, Bredeweg/Roncalli | ||
Maasniel, Charles Ruysstraat/Lindelaan | ||
Maasniel, Esdoornlaan/Gebroeklaan | ||
Maasniel, Achilleslaan | ||
Maasniel, Kerkeveldlaan/Sportstraat | ||
Maasniel, Kerkeveldlaan 14 | ||
Maasniel, Elmpterweg | ||
Maasniel, Denemarken | ||
Asenray, Elmpterweg | ||
Maalbroek, Grens |