Lijn 8 Utrecht, Station Lunetten - Wilhelminapark
Buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 8 |
Frequenties
| |
Spits | 8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt van station Utrecht Lunetten via Tolsteeg, station Utrecht Centraal, het Centrum, Wittevrouwen en de Sterrenwijk naar Wilhelminapark.
Route
Halte | ||
Utrecht, Station Lunetten | ||
Utrecht, Betuwe | ||
Utrecht, Sleeswijk | ||
Utrecht, De Koppel | ||
Utrecht, Simplonbaan | ||
Utrecht, Dolomieten | ||
Utrecht, Stelviobaan | ||
Utrecht, Brennerbrug | ||
Utrecht, Slotlaan | ||
Utrecht, Robijnlaan | ||
Utrecht, Smaragdplein | ||
Utrecht, Tolsteegplantsoen | ||
Utrecht, Vondellaan | ||
Utrecht, Bleekstraat | ||
Utrecht, CS Centrumzijde | ||
Utrecht, Vredenburg | ||
Utrecht, Neude | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Stadsschouwburg | ||
Utrecht, Maliebaan | ||
Utrecht, Burg. Reigerstraat | ||
Utrecht, Oudwijkerdwarsstraat | ||
Utrecht, Oosterstraat | ||
Utrecht, Homeruslaan | ||
Utrecht, Adriaen van Ostadelaan | ||
Utrecht, Diakonessenhuis | ||
Utrecht, Hobbemastraat | ||
Utrecht, Prins Hendriklaan | ||
Utrecht, De Hoogstraat | ||
Utrecht, Dillenburgstraat | ||
Utrecht, Rosarium | ||
Utrecht, Prinsesselaan | ||
Utrecht, Snellenlaan/Oorsprongpark |
Geschiedenis
Met ingang van 14 december 2014 kreeg lijn 8 zijn definitieve route en werd deze over de route van de voormalige pendelbus 18 doorgetrokken naar het Wilhelminapark.