Lijn 665 Rossum Vaste Burcht - 's-Hertogenbosch Centraal Station
Voormalige buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Periode | ... t/m 13 december 2014 |
Opvolger(s) | 665 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 665 reed van Rossum via Kerkdriel, Velddriel en Hedel naar 's-Hertogenbosch.
In de ochtendspits reed één rit van Heerewaarden naar Rossum en drie ritten van Rossum naar 's-Hertogenbosch. In de middagspits reden er drie ritten van 's-Hertogenbosch naar Rossum.
Route
Halte | ||
Heerewaarden, De Buke | ||
Heerewaarden, De Schans | ||
Rossum, De Vaste Burcht | ||
Rossum, Julianaweg | ||
Alem, Rotonde | ||
Kerkdriel, Kloosterstraat | ||
Kerkdriel, Kruidenlaan | ||
Kerkdriel, Ronde Morgen | ||
Velddriel, N831 / Wordenseweg | ||
Velddriel, De Geerden | ||
Hedel, Baronieweg | ||
Hedel, Prinses Beatrixstraat | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
's-Hertogenbosch, Station Oost | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 14 december 2014 gingen de ochtendritten voortaan beginnen in Dreumel. Ook konden doorgaande reizigers voortaan in de bus blijven zitten. Deze ochtendritten gingen verder rijden naar 's-Hertogenbosch, dit naast de ochtendritten die toch al in Rossum begonnen. De dienstregeling van de middagritten bleven ongewijzigd.