Lijn 315 Groningen Centraal Station - Emmeloord Busstation
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 315 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Mercedes-Benz Integro, Mercedes-Benz Intouro |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 315 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (zomer en kerst) |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur (zomer en kerst) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 315 rijdt van Groningen via Heerenveen, Joure en Lemmer naar Emmeloord.
Van maandag t/m vrijdag buiten de zomer- en kerstvakantie wordt in de (brede) spitsuren twee keer per uur gereden tussen Groningen en Lemmer. In de zomer- en kerstvakantie wordt het gehele traject één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Groningen, Hoofdstation | ||
↑ | Hoogkerk, P+R Hoogkerk (alleen uitstappen) | |
Heerenveen, Oost (A-32) | ||
Heerenveen, Busstation | ||
Heerenveen, Oost (A-32) | ||
Joure, Rotonde | ||
Lemmer, Busstation | ||
Bant, Rotonde | ||
Emmeloord, Het Waterland | ||
Emmeloord, Begraafplaats | ||
Emmeloord, Busstation (aansluiting op lijn 140) |