Lijn 701 Sliedrecht Ziekenhuis - Gorinchem Station
Buurtbuslijn 701 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus Wijngaarden) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus Wijngaarden) |
Zondag | 1x/uur (belbus Wijngaarden) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 701 rijdt van Sliedrecht via Wijngaarden, Bleskensgraaf, Brandwijk, Ottoland, Goudriaan, Noordeloos en Hoornaar naar Gorinchem.
Op alle dagen vertrekt vanaf station Sliedrecht ieder uur een belbus naar Wijngaarden Dorp.
Een enkele rit vanuit Gorinchem rijdt niet via het Beatrixziekenhuis.
Route
Halte | ||
Sliedrecht, Albert Schweitzerziekenhuis | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Station | ||
Sliedrecht, Oosteinde | ||
Wijngaarden, NH. Kerk | ||
Wijngaarden, Provincialeweg | ||
Bleskensgraaf, A3 De Waard | ||
Bleskensgraaf, Dorp | ||
Bleskensgraaf, Verzorgingscentrum Graafzicht | ||
Brandwijk, Kerkweg | ||
Brandwijk, Vuilendam | ||
Ottoland, Ankerplaats | ||
Ottoland, Vlietbrug | ||
Ottoland, De Hoef | ||
Ottoland, Gereformeerde Kerk | ||
Ottoland, NH Kerk | ||
Ottoland, Polderweg | ||
Goudriaan, Provincialeweg | ||
Goudriaan, Gemeentehuis | ||
Goudriaan, Garage De Vos | ||
Goudriaan, 't Fort | ||
Goudriaan, Oosteinde | ||
Goudriaan, Noord-Zuidzijde | ||
Noordeloos, Tiendweg | ||
Noordeloos, Kerkweg | ||
Noordeloos, Dorp | ||
Noordeloos, Provincialeweg N214 | ||
Hoornaar, Dorp | ||
Hoornaar, NH. Kerk | ||
Hoornaar, Viersprong | ||
Hoornaar, Gemeentehuis | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Da Vinci | ||
Gorinchem, Schotdeuren | ||
Gorinchem, De Schutse | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Gorinchem, Station |