Lijn 109 Hilversum Station - Bussum Station
Buslijn 109 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek 2011 - 2019 |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Berkhof Procity |
Rijdt sinds | 17 juli 2011 |
Voorganger(s) | 109 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 109 rijdt van Hilversum via Baarn, Eemnes en Laren naar Bussum.
Van maandag t/m vrijdag wordt in de daluren slechts één keer per uur tussen Hilversum en Blaricum gereden.
In de avonduren en op zondag worden er ook VDL Berkhof Procity's ingezet, de rest van de ritten rijdt met VDL Berkhof Ambassadors.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Bordetstraat | ||
Hilversum, Minckelersstraat | ||
Hilversum, Adelaarstraat | ||
Hilversum, Anna's Hoeve | ||
Laren, De Heidebloem | ||
Baarn, Zandheuvelweg | ||
Baarn, Oude Amsterdamsestraatweg | ||
Eemnes, 't Zwaantje | ||
Eemnes, Eemnes Binnen | ||
Eemnes, Seldenrijkweg | ||
Eemnes, Wakkerendijk 110 | ||
Eemnes, R.K. School | ||
Eemnes, Raadhuislaan | ||
Eemnes, Braadkamp | ||
Eemnes, Patrijzenhof | ||
Eemnes, Zomertaling | ||
Eemnes, Simonsveen | ||
Eemnes, Aartseveen | ||
Eemnes, Tak | ||
Laren, Schapendrift | ||
Laren, Brink | ||
Laren, Singermuseum | ||
Laren, Rozenlaantje | ||
Laren, De Stichtse Hof | ||
Blaricum, Ziekenhuis Tergooi | ||
Bussum, Kolonel Palmkazerne | ||
Bussum, Nachtegaallaan | ||
Bussum, Goudenregenstraat | ||
Bussum, Kamerlingh Onnesweg | ||
Bussum, KPC De Bazelstraat | ||
Bussum, Keizer Ottostraat | ||
Bussum, Oosteinde | ||
Bussum, Poststraat | ||
Bussum, Havenstraat | ||
Bussum, Nieuwe Brink | ||
Bussum, Wilhelminaplantsoen | ||
Bussum, Station |