WN Dienstregeling 1970/1971
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 4 okt 2014 om 21:40 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'De ''dienstregeling 1970/1971'' voor Westnederland liep van 31 mei 1970 t/m 1971. == Lijnennet == {|class="wikitable ovnl" ! Lijn ! Route ! Opmerking |- |colsp...')
De dienstregeling 1970/1971 voor Westnederland liep van 31 mei 1970 t/m 1971.
Lijnennet
Wijzigingen per 31 mei 1970
- Lijn 2 (Rotterdam - Alphen a/d Rijn): In Alphen a/d Rijn rijdt deze lijn niet meer naar Avifauna, maar naar de Diamantstraat in Ridderveld.
- Lijn 4 (Leiden - Rotterdam): Dit is het nieuwe lijnnummer voor de oude lijn 8.
- Lijn 7 (Leiden - Alphen a/d Rijn): Dit is het nieuwe lijnnummer voor het traject Leiden - Alphen a/d Rijn van de oude lijn 4.
- Lijn 8 (Leiden - Gouda): Dit is het nieuwe lijnnummer voor de verbinding tussen Leiden, Boskoop en Gouda wat voorheen door de lijnen 2, 4 en 7 werd gereden.
- Lijn 9 (Leiden - Gouda): Dit is het nieuwe lijnnummer voor de verbinding tussen Leiden, Alphen a/d Rijn, Bodegraven en Gouda wat voorheen door lijn 4 werd gereden.
- Lijn 10 (Gouda - Reeuwijk): Deze nieuwe lijn vervangt gedeeltelijk de oude lijn 7, maar rijdt niet meer tussen Reeuwijk en Boskoop.
- Lijn 11 (Delft - Stompwijk): Dit is het nieuwe lijnnummer voor de oude lijn 9. Vanaf Nootdorp rijdt deze lijn verder naar Delft.
- Lijn 12 (Zoetermeer - Voorburg): Deze nieuwe lijn rijdt van maandag t/m zaterdag 2x in beide richtingen in aansluiting op de bezoekuren van het Diaconessenhuis in Voorburg.
- Lijn 17 (Rotterdam - Capelle a/d IJssel): Dit is het nieuwe lijnnummer voor de oude lijn 16a.
- Lijn 18 (Rotterdam - Capelle a/d IJssel): Dit is het nieuwe lijnnummer voor de oude lijn 16b.
- Lijn 55 (Den Haag - Ter Heijde): Vanaf Wateringen rijdt deze lijn verder naar Poeldijk, Monster en Ter Heijde.
- Lijn 56 (Den Haag - Rotterdam): In Den Haag is de Turfmarkt voortaan het nieuwe eindpunt.
- Lijn 57 (Naaldwijk - Ter Heijde): Deze lijn rijdt alleen nog tussen Naaldwijk en Ter Heijde in de (brede) spitsuren en zaterdagmiddag.
- Lijn 58 (Den Haag - Delft): In Den Haag is de Turfmarkt voortaan het nieuwe eindpunt.
- Lijn 59 (Delft - Maasland): Het traject tussen Maasland en Vlaardingen is vervallen.
- Lijn 60 (Stadsdienst Delft): Vanaf de Voorhofdreef rijdt deze lijn verder naar het nieuw geopende station Delft Zuid.
- Lijn 62 (Stadsdienst Delft): Vanaf de Ziekenhuizen rijdt deze lijn verder naar de Buitenhofdreef en In de Hoven.
- Lijn 63 (Stadsdienst Delft): Deze lijn begint voortaan bij In de Hoven en rijdt via de Buitenhofdreef naar de Ziekenhuizen.