Lijn 623 Utrecht De Uithof UMC - Amersfoort GSG Paladijnenweg
Buslijn 623 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Integro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Utrecht De Uithof rechtstreeks naar de GSG Guido de Brès aan de Paladijnenweg in Amersfoort.
In de ochtendspits rijdt de bus naar Amersfoort en in de middagspits naar Utrecht.
Route
Halte | ||
Utrecht, AZU | ||
Amersfoort, GSG Arnhemseweg | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg |