Lijn 681 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Enspijk Haarstraat
Versie door Wouter15 (overleg | bijdragen) op 28 aug 2014 om 15:19 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=681 |vervoerder=Juijn Rossum i.o.v. Arriva |concessie=Achterhoek-Rivierenland |materieel=Touringcar |lijnsoort=Schoolbus |frequentie_spit...')
Buslijn 681 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Voorganger(s) | 681 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 681 rijdt van Gorinchem via Meteren en Geldermalsen naar Enspijk.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Gomarus | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
Meteren, Landbouwhuis | ||
Meteren, Kalenberg | ||
Geldermalsen, Voetbalveld | ||
Geldermalsen, Vink | ||
Geldermalsen, Rode Kruis gebouw | ||
Geldermalsen, Zorgcentrum | ||
Geldermalsen, Station | ||
Deil, Lokhorstschool | ||
Enspijk, Haarstraat |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment ontstaan nadat de eindhalte van de oude lijn 681 is gewijzigd naar de Haarstraat in Enspijk.