Lijn 163 Rotterdam Kralingse Zoom - Oud-Beijerland Laurens Janszoon Costerstraat
Buslijn 163 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20.15) |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 163 rijdt vanaf de Kralingse Zoom in Rotterdam via station Rotterdam Lombardijen naar busstation Heinenoord en rijdt vervolgens een lusroute door Oud-Beijerland.
In het weekend wordt er alleen tussen Rotterdam Lombardijen en Heinenoord Busstation gereden.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Kralingse Zoom | ||
Rotterdam, HES | ||
Rotterdam, Adriaan Volkerlaan | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud-Beijerland, Poortwijk | ||
Oud-Beijerland, L.J. Costerstraat | ||
Oud-Beijerland, Diepenhorstsingel | ||
Oud-Beijerland, Bierkade | ||
Oud-Beijerland, Vierwiekenplein | ||
Oud-Beijerland, Spuioeverweg | ||
Oud-Beijerland, Zoomwijcklaan | ||
Oud-Beijerland, Winkelcentrum | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Oud-Beijerland, De Egmontshof | ||
Oud-Beijerland, Rembrandtstraat | ||
Oud-Beijerland, Maseratilaan | ||
Oud-Beijerland, Croonenburgh | ||
Oud-Beijerland, Sportlaan |