Lijn 136 Den Haag Centraal Station - Maasland Viaduct
Voormalige buslijn 136 | |
Vervoerder(s) | WN (1983 - 1994), ZWN (1994 - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio's | Haaglanden, Rotterdam |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Bova Futura |
Periode | 29 mei 1983 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 136 reed van Den Haag rechtstreeks naar Maasland.
Route
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Grote Markt | ||
Den Haag, Westeinde Ziekenhuis | ||
Den Haag, Castricumplein | ||
Den Haag, Leyenburg Ziekenhuis | ||
Den Haag, Dr. H.E. van Gelderlaan | ||
Den Haag, Zichtenburglaan | ||
Den Haag, Lozerlaan | ||
Maassluis, Stellingmolen | ||
Maassluis, Burg. J. Schoutenlaan | ||
Maassluis, Uiverlaan | ||
Maassluis, Mgr. W.M. Bekkerslaan | ||
Maasland, Viaduct |
Geschiedenis
In verband met de ingebruikname van de ESOfoon werd het oude lijnnummer 79 op 29 mei 1983 gewijzigd naar 136, daar dit systeem binnen een regio geen dubbele lijnnummers kan verwerken.
Vanaf 27 mei 1990 reed de snelbus niet langer via Naaldwijk, opdat reizigers vanaf Maasland voortaan sneller in Den Haag waren. Reizigers uit Naaldwijk konden vanaf dan gebruik maken van de nieuwe sneldienst 139
In de dienstregeling 2004 werd inmiddels 4x/uur gereden.
Voormalige route(s)
Voormalige route via Naaldwijk
Halte | ||
Den Haag, Lozerlaan | ||
Naaldwijk, Verdilaan | ||
Maassluis, Stellingmolen |