Lijn 162 Amsterdam Centraal Station - Kudelstaart Gravin Aleidstraat
Voormalige nachtbuslijn 162 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Amstelland-Meerlanden, Amsterdam |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1997 t/m ... |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 2-4x/uur |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 162 reed van Amsterdam via Amstelveen naar Ouderkerk a/d Amstel.
Tussen Amstelveen en Kudelstaart werd ten hoogste 1x/uur gereden. Op zaterdagnacht werd tussen het Leidseplein en Amstelveen 2x/uur extra gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Gelderlandplein | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan/Beneluxbaan | ||
Amstelveen, Bankrashof | ||
Amstelveen, Groenhof | ||
Amstelveen, Zagerij | ||
Amstelveen, Westwijkplein | ||
Amstelveen, Startbaan/Noorddammerweg | ||
Bovenkerk, Legmeerdijk | ||
Aalsmeer, Machineweg | ||
Aalsmeer, TV-Studio | ||
Aalsmeer, Hortensiaplein | ||
Aalsmeer, Bachlaan | ||
Kudelstaart, Gravin Aleidstraat |
Geschiedenis
Op 1 juni 1997 werd het nachtbusnet in Amstelland-Meerlanden gereorganiseerd. De oude lijn 162 werd opgeheven tussen Amstelveen en Ouderkerk a/d Amstel. Daarvoor in de plaats werd de route verlengd naar Aalsmeer en Kudelstaart.