Lijn SC Den Oever Café Zomerdijk - Heerenveen Station
Voormalige buslijn SC (9) | |
Vervoerder(s) | NACO |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn SC reed van Den Oever via de Afsluitdijk, Bolsward, Sneek, Joure en Oudehaske naar Heerenveen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Oever, Café Zomerdijk | ||
Afsluitdijk, Monument | ||
Afsluitdijk, Breezanddijk | ||
Afsluitdijk, Kornwerderzand | ||
Zürich, Kop Afsluitdijk | ||
Bolsward, Kievitshorne | ||
Schetttens, Weg naar Longerhouw | ||
Bolsward, Bargefenne | ||
Sneek, Weg maar Nijland | ||
Sneek, Station | ||
Sneek, Jousterkade | ||
Sneek, Weg naar Uitwellingerga | ||
Joure, Horsebrug | ||
Joure, Oudeweg/Brug | ||
Joure, Hotel Minnesma | ||
Haskerhorne, Rijksweg 43 | ||
Oudehaske, Rijksweg 43 | ||
Heerenveen, Station |