Lijn 61 Leiden Station - Noordwijkerhout Brink
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Duin- en Bollenstreek/Leiden |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
'Lijn 61 reed van Leiden via Oegstgeest en Voorhout naar Noordwijkerhout.
In de ochtendspits buiten vakantieperiodes begon één rit in De Zilk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Leiden, Station | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Voorhout, Oosthoutlaan | ||
Voorhout, Soldaatje | ||
Noordwijkerhout, Brink | ||
↑ | De Zilk, Kerkvliet |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment ontstaan na het afsplitsen van de extra spitsritten van lijn 60.