Lijn 691 Boven-Hardinxveld Werkendamseveer - Rotterdam Zuidplein
Buslijn 691 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | scholierenlijn |
Materieel | Wright Commander, Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten |
Dal | - |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 691 rijdt van de halte Werkendamseveer in Boven-Hardinxveld via Hardinxveld-Giessendam, Sliedrecht, de A15 en Ridderkerk naar het Zuidplein in Rotterdam. Deze lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Boven-Hardinxveld, Werkendamseveer | ||
Boven-Hardinxveld, Burg. de Boerstichting | ||
Boven-Hardinxveld, Juliana van Stolbergstraat | ||
Boven-Hardinxveld, Seolto | ||
Boven-Hardinxveld, Rivierdijk | ||
Hardinxveld, Sluisweg | ||
Hardinxveld, Nieuweweg / Dijk | ||
Hardinxveld, Viaduct | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pouwtjesmolen | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station | ||
Giessendam, Weideveld | ||
Giessendam, Merwedestichting | ||
Giessendam, Wibautstraat | ||
Giessendam, Marsstraat | ||
Giessendam, Apollostraat | ||
Giessendam, Peulenlaan | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nagtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Beversweer | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Ridderkerk, P+R Oudelande | ||
Ridderkerk, Donkerslootweg | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, Cannenburchstraat | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, Keizerswaard | ||
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |