Lijn 77 Rotterdam, Zuidplein - SS Rotterdam
Buslijn 77 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Bus Rotterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro VDL Berkhof Citea |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Spits (vakantie) | 3x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Dal (vakantie) | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 77 rijdt van Zuidplein via Hillesluis, de Afrikaanderwijk en Katendrecht naar de SS Rotterdam.
In de ochtendspits en op werkdagen de gehele middag rijdt lijn 77 3x/uur de gehele route, aangevuld tot 6x/uur tussen Rijnhaven en SS Rotterdam. Op de overige tijdstippen rijdt lijn 77 altijd de gehele route.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Ahoy | ||
Rotterdam, Ikazia Ziekenhuis | ||
Rotterdam, Strevelsweg | ||
Rotterdam, Sandelingplein | ||
Rotterdam, Breeplein | ||
Rotterdam, Randweg | ||
Rotterdam, Hillevliet | ||
Rotterdam, Polderlaan | ||
Rotterdam, Christiaan de Wetstraat | ||
Rotterdam, Martinus Steynstraat | ||
Rotterdam, Afrikaanderplein | ||
Rotterdam, Rijnhaven | ||
Rotterdam, Lombokstraat | ||
Rotterdam, Rechthuislaan | ||
Rotterdam, Katendrechtsestraat | ||
Rotterdam, Katendrechtse Hoofd | ||
Rotterdam, SS Rotterdam |
Geschiedenis
Op 15 december 2013 werd de frequentie tussen Rijnhaven en SS Rotterdam een groot deel van de dag verhoogd tot 6x/uur. Tegelijkertijd ging de frequentie tussen Zuidplein en Rijnhaven omlaag van 4x/uur naar 3x/uur.