Lijn 602 Sibculo Bergweg - Almelo Het Noordik
Buslijn 602 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 602 rijdt van Sibculo via Westerhaar en Vriezenveen naar Almelo.
Route
Halte | ||
Sibculo, Bergweg | ||
Sibculo, Driesprong | ||
Daarlerveen, Kerkstraat | ||
Hoge Hexel, Sliepersdijk | ||
Daarle, Gereformeerde Kerk | ||
Den Ham, Gereformeerde Kerk | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Daarlerveen, Kerkstraat | ||
Vroomshoop, Beatrixstraat | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Westerhaar, Busstation | ||
Westerhaar, Sluiskade | ||
Vriezenveen, 't Midden | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Almelo, Noordikslaan | ||
Almelo, C. van Renneslaan |
Dienstregeling
- De bus rijdt alleen van maandag t/m vrijdag buiten de schoolvakanties;
- Rijdt alleen van de herfstvakantie tot de voorjaarsvakantie;
- In de ochtendspits rijdt er één rit Sibculo – Almelo Noordikslaan;
- In de middag rijdt op dinsdag en vrijdag één rit Almelo C. van Renneslaan – Den Ham. Op maandag, woensdag en donderdag rijden er twee ritten, één tot Den Ham Gereformeerde Kerk en één rijdt door naar Daarlerveen Kerkstraat. De rit naar Den Ham halteert in Vriezenveen bij de halte Zuivelfabriek, de rit naar Daarlerveen halteert bij de halte 't Midden.