Lijn 88 Den Haag De Savornin Lohmanlaan - Lisse Hyacinthenstraat
Voormalige buslijn 88 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1981 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 88 reed van Den Haag via Wassenaar, Oegstgeest en Sassenheim naar Lisse.
Route
Halte | ||
Den Haag, De Savornin Lohmanlaan | ||
Den Haag, Buizerdlaan | ||
Den Haag, Vliegenvangerlaan | ||
Den Haag, Segbroeklaan | ||
Den Haag, Pr. Kennedylaan | ||
Den Haag, Congresgebouw | ||
Den Haag, Prof. Teldersweg | ||
Den Haag, Raamweg | ||
Den Haag, Zuid-Hollandlaan | ||
Den Haag, Willem Witsenplein | ||
Den Haag, Viaduct | ||
Wassenaar, Dierenpark | ||
Wassenaar, Den Deijl | ||
Oegstgeest, Rijnzichtviaduct | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Oegstgeest, Wijttenbachweg | ||
Oegstgeest, Lijtweg | ||
Oegstgeest, Dahlialaan | ||
Oegstgeest, Irislaan | ||
Sassenheim, Zuiderstraat | ||
Sassenheim, Raadhuis | ||
Sassenheim, Baanbrekersweg | ||
Sassenheim, Menneweg | ||
Sassenheim, Essenlaan | ||
Sassenheim, Kagertuinen | ||
Sassenheim, Kerklaan | ||
Sassenheim, Van Pallandtlaan | ||
Lisse, Engelenbuurt | ||
Lisse, Frans Halsstraat | ||
Lisse, Ruishornlaan | ||
Lisse, Hyacinthenstraat |
Geschiedenis
Met de opening van de Schiphollijn tussen Leiden en Schiphol kwam een veel snellere verbinding tussen Leiden en Amsterdam tot stand, als gevolg daarvan werd lijn 89 gereduceerd tot een spitsdienst. Daarvoor in de plaats ging de nieuwe lijn 88 op maandag t/m vrijdag elk half uur rijden tussen Den Haag en Oegstgeest, in de spitsuren gingen enkele ritten verder rijden naar Lisse.