Lijn 15 Leiden Morskwartier - Leiderdorp Sint Elisabeth Ziekenhuis
Voormalige buslijn 15 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 15 reed van het Morskwartier via station Leiden, het Centrum en Zijlhof naar het Sint Elisabeth Ziekenhuis.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Leiden, Morskwartier | ||
Leiden, Station | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Zijlsingel/Oosterkerkstraat | ||
Leiden, Lage Rijndijk | ||
Leiden, M.P. Splinterlaan | ||
Leiderdorp, Sint Elisabeth Ziekenhuis |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1975/1976 was de frequentie inmiddels verlaagd naar 2x/uur en werd niet meer 's avonds gereden, ter versterking was inmiddels lijn 16 geïntroduceerd die op maandag t/m zaterdag de hele dag en zondagmiddag/avond 2x/uur reed, zodat op het gezamenlijke traject een kwartierdienst werd.
In de dienstregeling 1977/1978 werd inmiddels op zondag overdag nog slechts 1x/uur gereden.