Lijn 46 Den Haag Turfmarkt - Oegstgeest Marelaan
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 46 reed van Den Haag via Voorburg, Leidschendam, Voorschoten en Leiden naar Oegstgeest.
Samen met lijn 45 reed lijn 46 op het traject Den Haag-Leiden een kwartierdienst. Enkele ochtendritten in de richting Den Haag vertrokken vanaf Leidschendam, in de omgekeerde richting vanaf Voorschoten.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Den Haag, Turfmarkt | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Voorburg, Station/Rotonde | ||
Leidschendam, Station Leidschendam-Voorburg | ||
Leidschendam, Damlaan | ||
Voorschoten, Centrum | ||
Voorschoten, Vlietwijk | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Station | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Oegstgeest, Marelaan |