Lijn 98 Schagen Station NS - Hippolytushoef Parklaan
Voormalige buslijn 98 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 98 reed van Schagen via Barsingerhorn, Kolhorn, Middenmeer en Slootdorp naar Hippolytushoef.
De extra ritten in de spits stopten niet op de haltes tussen Schagen en Kolhorn.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Schagen, Station | ||
Barsingerhorn, Blauwe Brug | ||
De Leek, De Leek | ||
Kreil, Kreil | ||
Kolhorn, Sportstraat | ||
Kolhorn, Waardweg | ||
Middenmeer, Hotel Smit | ||
Middenmeer, Praamweg | ||
Slootdorp, Dolfijnweg | ||
Slootdorp, Hotel Lely | ||
De Haukes, Poelweg | ||
Hippolytushoef, Hoofdstraat | ||
Hippolytushoef, Parklaan |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1974/1975 werd nog een zeer onregelmatige dienst gereden en moest soms in Middenmeer overgestapt worden. De basisdienst bestond uit een elke 2 uur een rit over het traject, met in de spitsuren en rond het middaguur extra ritten. Op zaterdag en zondag vervielen enkele vroege/late ritten en werd 1x per 2 uur over het hele traject gereden.