Lijn 431 Nijmegen, Weezenhof - Wedren
Tijdelijke buslijn 431 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen (2013-2022) |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2013 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties | |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 431 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars, hij rijdt van Weezenhof via Dukenburg en Wolfskuil naar het Centrum.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.30, 04.30 en 05.30 uit Weezenhof.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Weezenhof | ||
Nijmegen, Weezenhof 10e straat | ||
Nijmegen, De Doekenborg | ||
Nijmegen, Van Apelterenweg | ||
Nijmegen, Meijhorst-Sporthal | ||
Nijmegen, Meijhorst 13e straat | ||
Nijmegen, Tolhuis 11e straat | ||
Nijmegen, Tolhuis 10e straat | ||
Nijmegen, Brabantse Poort | ||
Nijmegen, Viaductweg | ||
Nijmegen, Woonboulevard | ||
Nijmegen, Graafsebrug | ||
Nijmegen, Neerbosscheweg | ||
Nijmegen, Dennestraat | ||
Nijmegen, Graafseweg/Wolfskuilseweg | ||
Nijmegen, Rozenstraat | ||
Nijmegen, Wedren (Startplaats 4-daagse) |