Lijn 414 Elden OHRA-gebouw - Nijmegen Wedren
Tijdelijke buslijn 414 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen (2013-2022) |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2013 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties | |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 414 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars, hij rijdt van Elden via Elst, Oosterhout en Lent naar Nijmegen.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.21, 04.21 en 05.21 uit Elden.
Route
Halte | ||
Elden, OHRA-Gbeouw (4-dgs - Nijmegen) | ||
Elst, Park Lingezegen | ||
Elst, Oude Tol | ||
Elst, Griegstraat | ||
Elst, Grote Molenstraat | ||
Elst, Brahmsstraat | ||
Elst, W. de Zwijgerstraat | ||
Elst, Prinsenhof | ||
Elst, Kerkeakkers | ||
Elst, De Wuurde | ||
Elst, Zwartenhof | ||
Elst, Lange Dreef/Willemsstraat | ||
Elst, Brienenshof | ||
Elst, De Griend | ||
Elst, Sportpark "de Pas" | ||
Elst, de Vork | ||
Oosterhout, Stationsstraat | ||
Oosterhout, Groenestraat | ||
Oosterhout, Kruidenstraat | ||
Oosterhout, Jonagoldstraat | ||
Oosterhout, De Klif | ||
Oosterhout, Aquilastraat | ||
Lent, Dijkstraat | ||
Lent, Station Nijmegen Lent | ||
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
Nijmegen, Wedren (Startplaats 4-daagse) |