Lijn 406 Nijmegen, Station Dukenburg - Wedren
Versie door Milco (overleg | bijdragen) op 1 jul 2013 om 13:56 (Milco heeft pagina Lijn 406 Nijmegen, Brabantse Poort - De Vereeniging naar Lijn 406 Nijmegen, Brabantse Poort - Wedren hernoemd: Nieuwe haltenaam bij de startplaats.)
Tijdelijke buslijn 406 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro CNG |
Periode | Vierdaagse 2009 t/m 2012 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties | |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 406 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars. Hij rijdt van Brabantse Poort naar het centrum.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.31, 04.31 en 05.31 vanaf de Brabantse Poort.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Brabantse Poort | ||
Nijmegen, Zwanenveld 10e Straat | ||
Nijmegen, Zwanenveld 12e Straat | ||
Nijmegen, Lankforst 16e Straat | ||
Nijmegen, Lankforst 14e Straat | ||
Nijmegen, De Orangerie | ||
Nijmegen, Malvert 13e Straat | ||
Nijmegen, Van Boetbergweg / Malvert | ||
Nijmegen, Hatert-Centrum | ||
Nijmegen, Hatertseweg / Grootstalselaan | ||
Nijmegen, Kamerlingh Onnesstraat | ||
Nijmegen, Krekelstraat | ||
Nijmegen, Meentstraat | ||
Nijmegen, Groenestraat | ||
Nijmegen, Dr. J. Berendsstraat | ||
Nijmegen, De Vereeniging |