Lijn 162 Raalte Station - Ommen Balkerweg
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 3x/dag (per richting) |
Lijn 162 reed van Raalte via Lemelerveld en Lemele naar Ommen.
In de ochtendspits reed de eerste rit in Ommen naar de Larcom i.p.v. de Balkerweg. Op zaterdag en zondag werd van Raalte tot Ommen Markt gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Raalte, Station | ||
Raalte, Merel | ||
Lemelerveld, Café Reimink | ||
Lemelerveld, Brugstraat | ||
Lemele, Nieuwe Brug | ||
Ommen, Station | ||
Ommen, Markt | ||
Ommen, Zeesserweg | ||
Ommen, Balkerweg | ||
↓ | Ommen, Larcom |