Lijn 268 Hoofddorp, Station - Spaarne Gasthuis
Buslijn 268 | |
Vervoerder(s) | Connexxion, TCR |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | MAN Lion's City TÜ, Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet (zomervakantie) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 268 rijdt in de spits van het station van Hoofddorp naar het Spaarne Ziekenhuis in Hoofddorp. In de ochtendspits wordt er naar het station gereden en in de middagspits naar het ziekenhuis.
Route
Halte | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Pagode | ||
Hoofddorp, Fanny Blankers-Koenlaan | ||
Hoofddorp, WKC Floriande | ||
Hoofddorp, Schelphoek | ||
Hoofddorp, Haringvliet | ||
Hoofddorp, Texel | ||
Hoofddorp, Terschelling | ||
Hoofddorp, Schiermonnikoog | ||
Hoofddorp, Rottumeroog | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis |
Geschiedenis
Deze lijn reed tot december 2011 als lijn 294 en werd toen samen met de herstructurering van het stadsnet van Hoofddorp omgenummerd in lijn 268.