Lijn 73 Haarlem Schalkwijk Centrum - Uitgeest Station
Buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 73 rijdt van Haarlem via Velserbroek, Driehuis, Beverwijk en Heemstede naar Uitgeest.
Op maandag t/m zaterdag wordt het hele traject 4x/uur gereden, in de avonduren en op zondag wordt er tussen Haarlem Station en Uitgeest slechts 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Haarlem, Schalkwijk Centrum | ||
Haarlem, Briandlaan | ||
Haarlem, Frieslandlaan | ||
Haarlem, Schuilenburg | ||
Haarlem, Baronie | ||
Haarlem, Pampus | ||
Haarlem, Amelandstraat | ||
Haarlem, Londenstraat | ||
Haarlem, Kopenhagenstraat | ||
Haarlem, Italiëlaan | ||
Haarlem, Engelandlaan | ||
Haarlem, Belgiëlaan | ||
Haarlem, Europaweg / KG lokatie Zuid | ||
Haarlem, Europaweg / Schipholweg | ||
Haarlem, Graafschapstraat | ||
Haarlem, Byzantiumstraat | ||
Haarlem, Turfmarkt | ||
Haarlem, Centrum / Verwulft | ||
Haarlem, Nassaulaan | ||
Haarlem, Station ingang | ||
Haarlem, Station | ||
Haarlem, Station ingang | ||
Haarlem, Julianapark | ||
Haarlem, Minahassastraat | ||
Haarlem, Delftplein / KG lokatie Noord | ||
Velserbroek, Zwanebloemplantsoen | ||
Velserbroek, Florapad | ||
Velserbroek, Centrum | ||
Velserbroek, Velserbroekse Dreef | ||
Velsen Noord, Velser Traverse | ||
Beverwijk, Station | ||
Beverwijk, Schans | ||
Beverwijk, Beverhof | ||
Beverwijk, Kennemertheater | ||
Beverwijk, Heemskerkerweg | ||
Beverwijk, Hilbersplein | ||
Beverwijk, Winkelcentrum Wijkerbaan | ||
Beverwijk, Van Riemsdijklaan | ||
Heemskerk, Goudvink | ||
Heemskerk, Plesmanweg | ||
Heemskerk, Breedslaglaan | ||
Heemskerk, Jan Ligthartstraat | ||
Heemskerk, Ruysdaelstraat | ||
Heemskerk, Bachstraat | ||
Heemskerk, Offenbachstraat | ||
Heemskerk, Maerelaan | ||
Heemskerk, De Baandert | ||
Uitgeest, Assum | ||
Uitgeest, Station |