Lijn 13 Groningen, Vinkhuizen - De Wijert
Buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van Vinkhuizen via het Centraal Station naar de Wijert.
Route
Halte | ||
Groningen, Siersteenlaan | ||
Groningen, Edelsteenlaan | ||
Groningen, Diamantlaan | ||
Groningen, Barnsteenstraat | ||
Groningen, Pyrietstraat | ||
Groningen, Metaallaan | ||
Groningen, Travertijnstraat | ||
Groningen, Protonstraat | ||
Groningen, Meubelboulevard Hoendiep | ||
Groningen, Atoomweg | ||
Groningen, Rembrandt van Rijnstraat | ||
Groningen, W. Barentszstraat | ||
Groningen, H. Colleniusstraat | ||
Groningen, Westerhaven | ||
Groningen, A-Kerkhof | ||
Groningen, Schoolholm | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Emmaplein | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Parkbrug | ||
Groningen, Brailleweg | ||
Groningen, Maaslaan | ||
Groningen, H.R. Holsstraat | ||
Groningen, Van Schendelstraat | ||
Groningen, Jan Luykenstraat | ||
Groningen, P.C. Hooftlaan | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurlaan |