Lijn 54/5 Metzert Fontaine - Habay-la-Neuve St-Benoît
Schoolbuslijn 54/5 in België Bekijk de voormalige lijnen 54/5 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 54/5 rijdt van Metzert of Martelange naar Habay-la-Neuve.
Route
Halte | ||
Metzert, Fontaine | ||
Metzert, Rue de Beynert | ||
Metzert, Carrefour | ||
Metzert, N4 | ||
Schockville, N4 | ||
Nothomb, Quartier Espet | ||
Nothomb, Eglise | ||
Nothomb, Calvaire | ||
Grendel, Chapelle | ||
Attert, Maison Communale | ||
Attert, Camping | ||
Schadeck, Bretelle/N4 | ||
Schadeck, Rue de l'Institut Molitor no. 58 | ||
Post, Ferme Rose | ||
Post, Cabine Electrique | ||
Schockville, Centre | ||
Schockville, Rue des Bergers | ||
Schockville, Centre | ||
Post, Cabine Electrique | ||
Post, Ecole | ||
Post, Route de Nobressart | ||
Louchert, Centre | ||
Martelange, Dépôt TEC/N4 | ||
Martelange, Texaco | ||
Martelange, Total/Route d'Arlon | ||
Martelange, Rue de la Frontière | ||
Martelange, Chemin de la Perlé | ||
Martelange, La Folie | ||
La Corné du Bois des Pendus, La Corné du Bois des PendusM | ||
La Corné du Bois des Pendus, Route de Schockville | ||
Heinstert, Route de Post | ||
Heinstert, Grand-Rue no. 9 | ||
Heinstert, Hohenbusch | ||
Heinstert, Rue de Vlessart | ||
Heinstert, Eglise | ||
Heinstert, Route de Nobressart | ||
Nobressart, Calvaire | ||
Nobressart, Eglise | ||
Nobressart, Calvaire | ||
Heinstert, Route de Nobressart | ||
Heinstert, Eglise | ||
Heinstert, Route de Habay | ||
Habay-la-Neuve, Ferme d'Heinstert | ||
Habay-la-Neuve, Place Nothomb | ||
Habay-la-Neuve, Saint-Benoît |