Lijn 54/8 Sampont École - Habay-la-Neuve Place Nothomb
Schoolbuslijn 54/8 in België Bekijk de voormalige lijnen 54/8 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 54/8 rijdt van Sampont via Vance, Chantemelle, Sivry en Etalle naar Habay-la-Neuve.
's Ochtends rijdt één rit van Sampont naar Habay en één rit van Etalle naar Habay.
Route
Halte | ||
Sampont, Ecole | ||
Sampont, Route d'Etalle | ||
Villers-Tortru, Grand-Route | ||
Vance, Carrefour | ||
Vance, Eglise | ||
Vance, Rue des Gamelles | ||
Vance, Rue du Gibet | ||
Vance, Rue de Habay no. 23 | ||
Vance, Eglise | ||
Vance, Rue Chavez | ||
Chantemelle, Cimetière | ||
Chantemelle, Eglise | ||
Sivry, Lavoir | ||
Sivry, Route d'Etalle | ||
Etalle, Gendarmerie | ||
Etalle, Lenclos | ||
Etalle, Eglise | ||
Etalle, Rue Petit Routeux | ||
Etalle, Rue du Moulin no. 42 | ||
Etalle, Crédit Agricole | ||
Habay-la-Neuve, L'Auberge du Vivier | ||
Habay-la-Neuve, Place Nothomb | ||
Habay-la-Neuve, Ecole Libre | ||
Habay-la-Neuve, Saint-Benoît |