Lijn 138 Amsterdam Weesperplein - Baarn Station
Voormalige buslijn 138 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 138 reed van Amsterdam via Diemen, Muiden, Naarden, Bussum, Crailo, Laren en Eemnes naar Baarn.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Weesperplein | ||
Amsterdam, Amstelstation | ||
Diemen, Burg. Bickerstraat | ||
Diemen, Rijksweg | ||
Muiden, Amsterdamse Poortbrug | ||
Muiden, Hakkelaarsbrug | ||
Muiderberg, P. de Hooghlaan | ||
Naarden, Industrieterrein | ||
Naarden, Marktstraat | ||
Naarden, Motel | ||
Bussum, Station | ||
Bussum, Ceintuurbaan | ||
Crailo, Crailo | ||
Laren, Hertenkamp | ||
Laren, Melkweg / Jordaan | ||
Eemnes-Buiten, Eemnes-Buiten | ||
Eemnes-Binnen, 't Zwaantje | ||
Baarn, Van Heemstralaan | ||
Baarn, Station |