Lijn 31 Zeist Busstation - Bilthoven Berg en Bosch
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 28 jan 2013 om 21:30 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=31 |vervoerder=Centraal Nederland |materieel=Optare Starrider |lijnsoort=Servicebus |formule=Dorpsbus |frequentie_dal=2x/dag |frequentie_za…')
Voormalige buslijn 31 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Servicebus |
Formule | Dorpsbus |
Materieel | Optare Starrider |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 2x/dag |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 31 reed van Zeist via Den Dolder, Bilthoven en De Bilt naar Bilthoven.
De ritten op zondag reden niet door De Bilt en reden vanaf Berg en Bosch verder van/naar Maartensdijk als lijn 58.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Steynlaan | ||
Bosch en Duin, Populierenlaan | ||
Den Dolder, Station | ||
↓ | Bilthoven, Emmaplein/Station | |
Bilthoven, Kwinkelier | ||
Bilthoven, Inventum | ||
De Bilt, Prof. Asserweg | ||
De Bilt, Tuinstraat | ||
Bilthoven, Emmaplein/Station | ||
Bilthoven, Schutsmantel | ||
Bilthoven, Pieter de Hooghflat | ||
Bilthoven, Berg en Bosch |