Lijn 33 Bathmen Zuid - Heeten Dorpsplein
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 23 dec 2012 om 13:04 (Lijn 33 Bathmen Zuid - Heeten Dorpsplein (1981-1982) hernoemd naar Lijn 33 Bathmen Zuid - Heeten Dorpsplein)
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | OAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 33 reed van Bathmen via Deventer en Schalkhaar naar Heeten.
In de avonduren en op zaterdagochtend vroeg waren de ritten geknipt in Deventer, waarbij soms maar beperkt gereden werd tussen Deventer en Bathmen. Doorgaande reizigers hadden 20 tot 40 minuten overstaptijd.
Route
Halte | ||
Bathmen, Schipbeeklaan | ||
Bathmen, Vegerinklaan | ||
Bathmen, 't Dijkhuis | ||
Bathmen, Polakstraat | ||
Bathmen, Enklaan | ||
Bathmen, Starink | ||
Bathmen, Peppelerdijk | ||
Bathmen, Bannink | ||
Bathmen, Huize Salland | ||
Bathmen, Stationsweg | ||
Deventer, Holterweg/Blauwenoordsweg | ||
Deventer, Amstellaan/Snippelingsdijk | ||
Deventer, Henri Dunantlaan/Rielerweg | ||
Deventer, Brinkgreverweg/Tesschenmacherstraat | ||
Deventer, Brinkgreverweg/Beestenmarkt | ||
Deventer, Station | ||
Deventer, Brinkgreverweg/Beestenmarkt | ||
Deventer, Brinkgreverweg/Bleekstraat | ||
Deventer, Brinkgreverweg/Veenweg | ||
Deventer, Brinkgreverweg/Tesschenmacherstraat | ||
Deventer, Boerhaavelaan/Van Olde Nielstraat | ||
Deventer, Boerhaavelaan/Koningin Wilhelminalaan | ||
Deventer, Boerhaavelaan/Wezenland | ||
Schalkhaar, Gemeentehuis | ||
Schalkhaar, Smidsweg | ||
Schalkhaar, Lindeboomsweg | ||
Schalkhaar, Lindehof | ||
Schalkhaar, Kazerne | ||
Zandbelt, Pol | ||
Zandbelt, Spikker | ||
Zandbelt, Zandbelt | ||
Zandbelt, 't Reterink | ||
Heeten, Militair Complex | ||
Heeten, Zwartjes | ||
Heeten, Zonnebergerdijk | ||
Heeten, De Smid | ||
Heeten, Koopmanstraat | ||
Heeten, Dorpsplein |