Lijn 161 Ursem De Rustenburcht - Alkmaar Station
Buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | Robatax i.o.v. Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Procity |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 161 rijdt van Ursem via Heerhugowaard naar Alkmaar.
Route
Halte | ||
Ursem, De Rustenburcht | ||
Ursem, Kerkebuurt | ||
Ursem, Het Gors | ||
Rustenburg, Ophaalbrug | ||
Heerhugowaard, 't Kruis | ||
Heerhugowaard, Oostertocht | ||
Heerhugowaard, Huygenhoek | ||
Heerhugowaard, Zuidwijk | ||
Heerhugowaard, De Wending | ||
Heerhugowaard, Huygendijkbos | ||
Alkmaar, Saturnusstraat P+R | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station |