Lijn 659 Hippolytushoef Hoofdstraat - Wieringerwerf Ing. Ovingestraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:09 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 659 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 659 reed van Hippolytushoef via Oosterland en Den Oever naar Wieringerwerf.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hippolytushoef, Hoofdstraat | ||
Hippolytushoef, Parklaan | ||
Oosterland, M.U.Z.-park | ||
Den Oever, Vlieterstraat | ||
Den Oever, Busstation | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, Ing, Ovingestraat |