Lijn 632 Medemblik Busstation - Schagen Station NS
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:06 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 632 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 14 december 2003 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 632 reed van Medemblik via Kreileroord, Wieringerwerf, Middenmeer, Kolhorn, Wieringerwaard en Zijpe naar Schagen.
Deze lijn ontstond op 14 december 2003 toen de lijnen 632 en 636 aan elkaar gekoppeld werden. Het is onbekend wat er verder met deze lijn is gebeurd.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Medemblik, Busstation | ||
Kreileroord, Zuiderkwelweg | ||
Wieringerwerf, De Terp | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, Ing. Ovingestraat | ||
Wieringerwerf, Oosterterp | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Kolhorn, Waardweg | ||
Wieringerwaard, Wapen van Wieringerwaard | ||
Zijpe, Keinsmerbrug | ||
Schagen, Station NS |