Lijn 135 Middelharnis Centrum - Ooltgensplaat Weespad
Buslijn 135 | |
Vervoerder(s) | Arriva, TCR |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur (vanaf 14.00 uur) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 135 rijdt van halte Centrum in Middelharnis via Middelharnis/Sommelsdijk, Stad aan 't Haringvliet, Den Bommel en Achthuizen naar Ooltgensplaat.
Door Middelharnis wordt slechts in één richting gereden: de ritten uit Ooltgensplaat rijden na de Doetinchemsestraat rechtstreeks naar halte Centrum waarvandaan na een korte stop de overige haltes in Middelharnis/Sommelsdijk op de terugrit worden aangedaan. 's Avonds na 19.30 uur worden deze haltes echter wel aangedaan onderweg naar halte Centrum. Vanaf 19.00 uur op maandag t/m zaterdag wordt tussen Achthuizen N59 en Ooltgensplaat als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Middelharnis, Centrum | ||
Middelharnis, Binnenweg | ||
Sommelsdijk, De Samaritaan | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Middelharnis, Binnenweg | ||
Sommelsdijk, De Samaritaan | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Middelharnis, Doetinchemsestraat | ||
Stad aan 't Haringvliet, Vrouwtjesweg | ||
Stad aan 't Haringvliet, Nieuwstraat | ||
Stad aan 't Haringvliet, Molendijk | ||
Stad aan 't Haringvliet, Molen | ||
Den Bommel, Molendijk/Zuidzijde | ||
Den Bommel, Molen | ||
Den Bommel, Boven Oostdijk | ||
Den Bommel, Bommelstee | ||
Achthuizen, N59 / Schaapsweg | ||
Achthuizen, Bommelsedijk | ||
Achthuizen, Dorp | ||
Achthuizen, De Stoof | ||
Ooltgensplaat, Langeweg | ||
Ooltgensplaat, Esdoornstraat | ||
Ooltgensplaat, Kerksingel | ||
Ooltgensplaat, Lindenlaan | ||
Ooltgensplaat, Weespad |
Geschiedenis
Op 1 juli 2012 werden de vertrektijden licht gewijzigd, de halfuurdienst in de middag ging pas om 14.00 uur beginnnen in verband met het lage aantal passagiers tussen 12.00 en 14.00 uur.