Treinserie 8621 (België 2023)
Voormalige Belgische treinserie 8621
| |||
---|---|---|---|
Traject | Arlon → Libramont → Marloie → Namur → Brussel-Zuid | ||
Dienstregeling | 2023 | ||
Vervoerder | NMBS | ||
Materieel | Reeks 13 + I11/I10 | ||
Treinsoort | Piekuurtrein | ||
Frequentie | 1x/dag | ||
Opmerkingen | Reed alleen op zondagavond buiten de schoolvakanties. |
Treinserie 8621 was in de dienstregeling 2023 de zondagavond-Piekuurtrein van Arlon via Libramont, Marloie en Namur naar Brussel.
Inhoud
Traject
Station | ||
↓ | Arlon | |
↓ | Marbehan | |
↓ | Libramont | |
↓ | Rochefort-Jemelle | |
↓ | Marloie | |
↓ | Ciney | |
↓ | Namur | |
↓ | Gembloux | |
↓ | Ottignies | |
Etterbeek | ||
↓ | Brussel-Luxemburg | |
↓ | Brussel-Schuman | |
↓ | Brussel-Noord | |
↓ | Brussel-Centraal | |
↓ | Brussel-Zuid |
Overzicht van de P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerkingen |
---|---|---|
Zondagavond | ||
8621 | Arlon → Brussel-Zuid |
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige Belgische treinseries 8621
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 8621
- Belgische dienstregeling 2023
- Piekuurtrein
- Station Arlon
- Station Marbehan
- Station Libramont
- Station Rochefort-Jemelle
- Station Marloie
- Station Ciney
- Station Namur
- Station Gembloux
- Station Ottignies
- Station Etterbeek
- Station Brussel-Luxemburg
- Station Brussel-Schuman
- Station Brussel-Noord
- Station Brussel-Centraal
- Station Brussel-Zuid
- Dienstregeling Spoorlijn Namur - Luxembourg
- Dienstregeling Spoorlijn Schaarbeek - Namur
- Dienstregeling Spoorlijn Brussel-Noord - Brussel-Zuid