Pagina's die verwijzen naar "Concessie Stadsvervoer Leeuwarden"
De volgende pagina's verwijzen naar Concessie Stadsvervoer Leeuwarden:
(vorige 50 | volgende 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Arriva (← koppelingen)
- Wright Commander (← koppelingen)
- Concessie Stadsvervoer Leeuwarden (2008-2012) (← koppelingen)
- Lijn 1 Leeuwarden, Busstation - Westeinde (← koppelingen)
- Lijn 2 Leeuwarden, Busstation - Aldlân (← koppelingen)
- Lijn 3 Leeuwarden, Busstation - Camminghaburen (← koppelingen)
- VDL Berkhof Ambassador (← koppelingen)
- Lijn 1 (← koppelingen)
- Lijn 4 Leeuwarden, Busstation - Mauritsplein (← koppelingen)
- Lijn 6 Leeuwarden, Busstation - De Kei (← koppelingen)
- Lijn 7 Leeuwarden, Busstation - Zuiderburen (← koppelingen)
- Lijn 8 Leeuwarden, Busstation - Vrijheidswijk (← koppelingen)
- Lijn 9 Leeuwarden, Busstation - Surinamestraat (← koppelingen)
- Lijn 31 Leeuwarden, Busstation - Groot Schavernek (← koppelingen)
- Lijn 34 Leeuwarden, Busstation - Mauritsplein (← koppelingen)
- Lijn 36 Leeuwarden, Busstation - De Hooidollen (← koppelingen)
- Lijn 22 Warten Hoofdstraat - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 28 Heerenveen Station - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 33 Sneek Station - Franeker Froonacker (← koppelingen)
- Lijn 36 Bolsward Busstation - Franeker Froonacker (← koppelingen)
- Lijn 41 Balk Harich Rotonde - Heerenveen Station (← koppelingen)
- Lijn 45 Hemelum Flinkeboskje - Sneek Station (← koppelingen)
- Lijn 46 Sneek Station - Oudega Centrum (← koppelingen)
- Lijn 48 Lemmer Lemsterpad - Heerenveen Station (← koppelingen)
- Lijn 350 Alkmaar Station - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 273 St. Annaparochie Van Harenstraat - Oude Bildtzijl De Kolk (← koppelingen)
- Lijn 773 Workum Station - It Heidenskip It Heidenskip (← koppelingen)
- Lijn 772 Wommels De Terp - Waaxens Hoek Waaxens (← koppelingen)
- Lijn 771 Winsum Provincialeweg - Leons Leons (← koppelingen)
- Lijn 770 Tzummarum Wapen van Barradeel - Firdgum Firdgum (← koppelingen)
- Lijn 769 Stiens Langebuorren - Oude Leije Brug (← koppelingen)
- Lijn 768 Sneek Station - Reahus Reahus (← koppelingen)
- Lijn 767 Roodkerk Steenendam - Jislum Jislum (← koppelingen)
- Lijn 766 Mantgum Station - Bears Bears (← koppelingen)
- Lijn 765 Lemmer Busstation - Bantega Bantega (← koppelingen)
- Lijn 764 Leeuwarden Station - Warstiens Buorren (← koppelingen)
- Lijn 763 Molkwerum Station - Warns Buorren (← koppelingen)
- Lijn 762 Joure Rotonde - Goingaryp Goingaryp (← koppelingen)
- Lijn 761 IJlst Station - Oosthem Oosthem (← koppelingen)
- Lijn 760 Heerenveen Station - Vegelinsoord Vegelinsoord (← koppelingen)
- Lijn 759 Harlingen Station - Wijnaldum Weg naar Wijnaldum (← koppelingen)
- Lijn 758 Grou Station - Idaerd Rijksweg (← koppelingen)
- Lijn 757 Franeker Watertoren - Schalsum Schalsum (← koppelingen)
- Lijn 756 Dronrijp Hoek Dronrijp - Ried Ried (← koppelingen)
- Lijn 755 Dokkum Busstation - Raard Raard (← koppelingen)
- Lijn 754 Deinum Deinum - Blessum Blessum (← koppelingen)
- Lijn 753 Buitenpost Station - Veenklooster Dorp (← koppelingen)
- Lijn 752 Bolsward Busstation - Burgwerd Burgwerderhoek (← koppelingen)
- Lijn 751 Balk Wilhelminastraat - Indijk Indijk (← koppelingen)
- Lijn 750 Akkrum Station - Nes De Opsteker (← koppelingen)