Lijn 41 Kamperland Molenweg - Goes Busstation/NS
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Periode | 11 december 2011 t/m 8 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ri. Goes) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 41 reed van Kamperland via Wissenkerke naar Goes.
Route
Halte | ||
Kamperland, Molenweg | ||
Kamperland, Dwarsstraat | ||
Kamperland, Veerweg | ||
Kamperland, Noordstraat | ||
Kamperland, Sophiastraat | ||
Wissenkerke, Nieuweweg | ||
Wissenkerke, Voorstraat | ||
Wissenkerke, Dorpsweg | ||
Kats, Sluis | ||
Wilhelminadorp, Roodewijk | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Busstation/NS |
Geschiedenis
Op 11 december 2011 werd een nieuwe schoolbus vanuit Kamperland Dorp geïntroduceerd, die in de ochtendspits speciaal voor scholieren 1x richting Goes zou gaan rijden.
Op 9 december 2012 werd het lijnnummer gewijzigd naar 641, om zo te benadrukken dat deze lijn een schoolbus was.