Lijn 268 's Gravendeel H. Hamerstraat - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Voormalige buslijn 268 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2002-2007) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 268 reed van 's Gravendeel via Maasdam, Puttershoek en Heinenoord naar Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
's-Gravendeel, Hendrik Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel, Smidsweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamseweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Maasdam, Sportlaan | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, Gerrit de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Blaaksedijk, Oost | ||
Heinenoord, Mollekade | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud-Beijerland, Poortwijk | ||
Oud-Beijerland, Sportlaan | ||
Oud-Beijerland, Julianastraat | ||
Oud-Beijerland, Prinses Irenestraat | ||
Oud-Beijerland, Steenenstraat | ||
Oud-Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, Wim van Vlietstraat | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap |