Lijn 20 Amsterdam Centraal Station - Utrecht Centraal Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 26 jun 2012 om 14:21 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=20 |vervoerder=Centraal Nederland |lijnsoort=Streekbus |periode= |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterdag=2x/uur |f…')
Voormalige buslijn 20 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 20 rijdt van Amsterdam via Duivendrecht, Abcoude, Braambrugge, Loenersloot, Nieuwersluis, Breukelen en Maarssen naar Utrecht.
Route
Route is niet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Linnaeusstraat | ||
Duivendrecht, Van Damstraat | ||
Amsterdam, Haag en Veld | ||
Abcoude, Hoogstraat | ||
Abcoude, Holendrecht | ||
Baambrugge, Dorp | ||
Loenersloot, Dorp | ||
Loenersloot, Kerklaan | ||
Loenen, Dorp | ||
Nieuwersluis, Dorp | ||
Breukelen, Noord | ||
Breukelen, Markt | ||
Maarssen, Rijksstraatweg | ||
Utrecht, Centraal Station |