Lijn 1 Den Haag Houtmarkt - Boskoop Groeneweg
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 31 jan 2012 om 19:41 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=1 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |periode= |frequentie_spits=1-4x/uur |frequentie_dal=1-2x/uur |frequentie_zaterdag=1-2x/uur |f…')
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 1 reed van Den Haag via Voorburg, Nootdorp, Zoetermeer en Benthuizen naar Boskoop.
Op maandag t/m zaterdag overdag werd tussen Zoetermeer en Den Haag in een dubbele frequentie gereden, dit traject werd in de spitsuren zelfs elk kwartier gereden.
Route
Halte | ||
Den Haag, Houtmarkt | ||
Den Haag, Viaduct | ||
Voorburg, Koningin Wilhelminalaan | ||
Voorburg, Rijksweg 12 | ||
Nootdorp, Viaduct | ||
Nootdorp, Rijksweg 12 | ||
Zoetermeer, Busstation | ||
Zoetermeer, Van der Hagenstraat | ||
Benthuizen, Petersman | ||
Benthuizen, Dorp | ||
Benthuizen, Hoogspanningskabels | ||
Boskoop, Driesprong / Hoogeveen | ||
Boskoop, Kooman | ||
Boskoop, Hoofdkantoor | ||
Boskoop, Centrum | ||
Boskoop, Groeneweg |