Lijn 43 Heerlen Station - Vaals Busstation (1982-2016)
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 rijdt van Heerlen via Kerkrade, Simpelveld, Bocholtz, Nijswiller en Lemiers naar Vaals.
In de spitsrichting buiten de vakantieperioden wordt tussen Heerlen en Bocholtz viermaal per uur gereden.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation | ||
Heerlen, Stadsschouwburg | ||
Heerlen, Akerstraat | ||
Heerlen, Bernardinuscollege | ||
Heerlen, Akerstraat / Burgemeester Waszinkstraat | ||
Heerlen, Heesberg | ||
Heerlen, Heerlerbaan / Bradleystraat | ||
Heerlen, Heerlerbaan / Kerk | ||
Heerlen, Bautscherweg | ||
Heerlen, Rukker | ||
Kerkrade, Stadion | ||
Kerkrade, Wenckebachstraat 10 | ||
Kerkrade, Elbereveldstraat | ||
Kerkrade, Spekhofstraat | ||
Kerkrade, Graverstraat 68 | ||
Kerkrade, Pleinstraat | ||
Kerkrade, Drievogelstraat | ||
Kerkrade, Beitel / Locht | ||
Heerlen, Beitel / Sourethweg | ||
Simpelveld, Molsberg | ||
Simpelveld, Oranjeplein | ||
Simpelveld, Sint Jozefbrug | ||
Bocholtz, Kievietsbrug | ||
Bocholtz, Simpelvelderweg / Groeneweg | ||
Bocholtz, Patersplein | ||
Bocholtz, Wilhelminastraat | ||
Bocholtz, Heiweg 60 | ||
Bocholtz, Bochholtzerheide | ||
Bocholtz, Baneheiderweg | ||
Nijswiller, Sophianum College | ||
Nijswiller, Benedictusberg | ||
Vijlen, Mamelis | ||
Lemiers, Piethaan | ||
Lemiers, A Je Striekiezer | ||
Lemiers, Lemiers | ||
Lemiers, Lemierserberg | ||
Vaals, Heuvel | ||
Vaals, Sint Jozefkerk | ||
Vaals, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan, in ieder geval in 1995 reed deze lijn al.