Lijn 61 Oudenaarde Station - Ronse Floréal
Buslijn 61 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Vlaamse Ardennen |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 61 |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 6 januari 2024 |
Voorganger(s) | 61, 74 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:35) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 21:40) |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur (tot 19:35) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 61 rijdt van Oudenaarde via Leupegem, Etikhove, Maarke-Kerkem, Schorisse en Nukerke naar Ronse.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit in Oudenaarde verder naar het Sportcentrum.
- Op woensdagmiddag beginnen twee ritten en op overige dagen in de middagspits begint één rit bij het Sportcentrum.
- Verspreid over de dag beginnen/eindigen in Ronse bij het station.
Route
Halte | ||
Oudenaarde, Sportcentrum | ||
Oudenaarde, V.T.I. | ||
Oudenaarde, Station | ||
Oudenaarde, Tacambaroplein | ||
Oudenaarde, Markt | ||
Oudenaarde, Smallendam | ||
Oudenaarde, Mathijs Casteleinstraat | ||
Leupegem, Kerk | ||
Leupegem, Wolfabriekstraat | ||
Leupegem, Schorisseweg | ||
Etikhove, Geitenhoek | ||
Etikhove, Ladeuze | ||
Etikhove, Gieterijstraat | ||
Etikhove, Glansbeekstraat | ||
Etikhove, Ellestraat | ||
Maarke-Kerkem, Dorp | ||
Maarke-Kerkem, Wijmierstraat | ||
Maarke-Kerkem, Kabuize | ||
Schorisse, Dorp | ||
Schorisse, Schoolstraat | ||
Schorisse, Leideveld | ||
Schorisse, Neutenstraat | ||
Schorisse, Waardebroeken | ||
Schorisse, Gielestraat | ||
Ronse, Koekamerstraat | ||
Ronse, Steenweg Op Schorisse | ||
Etikhove, Louise-Marie Kerk | ||
Ronse, Rijkswachtsdreef | ||
Nukerke, Van Parmastraat | ||
Ronse, Dammekensstraat | ||
Ronse, Kerkhof Hogerlucht | ||
Ronse, AZ Glorieux | ||
Ronse, Wolvenstraat | ||
Ronse, Veemarkt | ||
Ronse, Olifantstraat | ||
Ronse, Station | ||
Ronse, Viermaartlaan | ||
Ronse, Ambachtzone | ||
Ronse, Floréal |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd de route in Ronse doorgetrokken naar de Ambachtzone en in Ronse ging de lijn ook via Hogerlucht rijden als uitbreiding van de stadsdienst. Op hoofdlijnen bleef de lijn ongewijzigd en op zondag werd deze zelfs uitgebreid naar een regelmatige uurdienst.